Medya Sultanbeyli Haber Yazarı Olmak İstermisiniz?
İSTANBUL
Sultanbeyli
Sultanbeyli Parçalı Bulutlu
DUYURU

Sultanbeyli > Etkinlikler > Program > Anadolu Gençlik Derneği Yaz Etkinliği Programı Final

Anadolu Gençlik Derneği Yaz Etkinliği Programı Final

Etkinlik Adı : Anadolu Gençlik Derneği Yaz Etkinliği Programı Final

Tarih : 12/07/2014 14:53

Tür : Program

Nerede : Semazen Düğün Salonu - Sultanbeyli

Kimler Var :
Hüseyin Keskin
Bilal İnce
Mehmet Baltacı
Durmuş Can
Yavuz Kurt

Etkinlik Hakkında

Sultanbeyli Kültür Merkezinde Gerçekleştirilen Programın Açılış Konuşmasını Anadolu gençlik derneğinin öğrencisi yaptı. Programa onur konuğu olarak belediye başkanı Hüseyin Keskin, Bahtiyar Koleji müdürü Bilal İnce Sultanbeyli Kültür Müdürü Yavuz Kurt, Özel Kalem Müdürü Mehmet Balcı ve çok sayıda vatandaş katıldı. Programda konuşmalarını yapan Anadolu gençlik derneği sancaktarı Durmuş Can: Sizin en hayırlınız Kur’an-ı Kerim’i öğrenen ve öğretendir. Hadisi şerifine mazhar olmak ümidiyle, yaz etkinliği programımızı her yıl geleneksel olarak ve bir önceki yıla oranla daha da başarıyla sürdürüyoruz. Amacımız: anne ve babasına öf bile demeyen vatanını ve milletini seven ve Allah’ın rızasını kazanmaya kendisine üstün hedef tayin etmiş nesiller yetiştirmektir. Çağın getirdiği hastalıklara karşı çocuklarımızı korumak ve kollamak bizim en önemli vazifelerimizdir dedi.

AGD İlçe Başkanı sonrası kürsüye çıkan Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, AGD’nin yapmış olduğu programın yetişen genç nesil için önemli olduğunu vurguladı ve Ben Yaz-et etkinliği yapan AGD ilçe yöneticilerine, bu işte emeği geçen hocalara ve en önemlisi çocuklarını Allahın kelamını öğrenmesi için böyle kurumlara teslim eden ailelere, velilere teşekkür ediyorum. Sizler çocuklarınızı bu yaz tatilinde ileride daha çok para getirecek mesleklerin kurslarına bilmem başka sanat dallarına yönlendirebilirdiniz ama sizler çocuklarınızın İslam ahlakı ile yetişmesi için yaz-et programına gönderdiniz. Ben bütün velilere ayrı ayrı teşekkür ediyor, gençlerimizde tebrik ediyorum dedi. AGD ilçe yönetimi yaz-et programına verdiği destekten dolayı Hüseyin Keskin’e konuşmasından sonra plaket takdim etti. Konuşmalardan sonra öğrenciler, ilahilerini, hadis yarışmalarını ve İslami içerikli tiyatro oyunlarını sergilemeye devam ettiler. Yaz-et programının sona ermesinden sonra veliler ve öğrenciler Semazen Düğün Salonu’nda verilen iftara katıldı ve beraber iftar açtı.

Benzer : , , , , , , , , , , , ,

Bu içeriğin değişik versiyonlarına ulaşmak için Google'da yazarak aratabilirsiniz

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Öne Çıkan Etkinlikler

Torku Kola Denediniz mi?

Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Medya Sultanbeyli Mehmet Akif Mah., Kadıköy Sk No:3, Sultanbeyli, İstanbul. 850-304-8503.