Medya Sultanbeyli Haber Yazarı Olmak İstermisiniz?
İSTANBUL
Sultanbeyli
Sultanbeyli Parçalı Bulutlu
DUYURU

Sultanbeyli > Fotograf > Hüseyin Keskin

1972 Erzincan doğumlu, evli ve 4 çocuk babası. Lisans eğitimini ilahiyat, yüksek lisans eğitimini ise işletme üzerine tamamladı. Siyasete ilk adımını 2002 yılında Ak Parti Sultanbeyli Kurucu Yönetim Kurulu üyeliği ile attı. Bu süre içinde Teşkilat Başkanlığı , Halkla İlişkiler Başkanlığı, ve Siyasi ve Hukuki İşleri Başkanlığı görevlerini başarıyla yaptı. 4 Mart 2006 yılında yapılan kongrede, Ak Parti Sultanbeyli İlçe Başkanlığı’na seçilerek Sultanbeyli Belediye Başkanlığına ilk adımını atarak bir sonraki kongreye kadar bu görevini sürdürdü. 29 Mart 2009 yerel seçimlerinde Sultanbeyli Belediye Başkanlığı’na seçildi. 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde tekrar Ak Parti tarafından aday gösterilen Hüseyin Keskin, ilçe sakinlerinin büyük çoğunluğunun desteğini arkasına alarak yeniden Belediye Başkanı seçildi.

Bu içeriğin değişik versiyonlarına ulaşmak için Google'da "" yazarak aratabilirsiniz

Paylaş

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap


Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Medya Sultanbeyli Mehmet Akif Mah., Kadıköy Sk No:3, Sultanbeyli, İstanbul. 850-304-8503.