Medya Sultanbeyli Haber Yazarı Olmak İstermisiniz?
İSTANBUL
Sultanbeyli
Sultanbeyli Sisli
DUYURU

Sultanbeyli > Haber > Duyuru > Sultanbeyli’de SYDV Personel Alımı

Sultanbeyli’de SYDV Personel Alımı
Son Güncellenme :
Oylama Puanı: 4.40 / 5

İstanbul Sultanbeyli SYDV Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 22 Haziran 2015 tarihinde personel alım ilanı yayınladı. Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi olarak toplam 2 kişi istihdam edilecektir. Son başvuru tarihi olarak 3 Temmuz 2015 belirlenmiştir.

İlk ilan şartları şöyle: Bilgisayar ofis programlarını kullanabiliyor olmak. Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İktisat Fakültesi, İşletme Fakültesi, İletişim Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Fen Edebiyat ve Eğitim Fakültelerinin Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümleri, Sosyal Hizmetler, Halkla İlişkiler bölümlerinin birinden mezun olmak. En az b sınıfı ve üzeri sürücü belgesine sahip olmak ya da 6 ay içerisinde sürücü belgesi alacağını taahhüt etmek. Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı.

İkinci ilan şartları şöyle: Bilgisayar Ofis programlarını kullanabiliyor olmak. Üniversitelerin Lisans düzeyinde eğitim veren psikoloji bölümlerinden mezun olmak. En az B sınıfı ve üzeri sürücü belgesine sahip olmak ya da 6 ay içerisinde sürücü belgesini alacağını taahhüt etmek. Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı.

Kaynak: iskurr.gen.tr

Bu içeriğin değişik versiyonlarına ulaşmak için Google'da "" yazarak aratabilirsiniz
Sultanbeyli Haber Avatar

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Bu Haberler Dikkatinizi Çekebilir


Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Medya Sultanbeyli Mehmet Akif Mah., Kadıköy Sk No:3, Sultanbeyli, İstanbul. 850-304-8503.