Medya Sultanbeyli Haber Yazarı Olmak İstermisiniz?
İSTANBUL
Sultanbeyli
10°
Sultanbeyli Parçalı Bulutlu
DUYURU

Sultanbeyli > Haber > Manşet > Sultanbeyli’de 41 Metrelik Üst Geçit İnşaa Edildi

Sultanbeyli’de 41 Metrelik Üst Geçit İnşaa Edildi
Son Güncellenme :
Oylama Puanı: 4.76 / 5

Ahmet Yesevi ve Mehmet Akif mahallelerini birbirine bağlayan üst geçidin, cumartesi gecesi gecesi saat 24:00 itibariyle kirişleri yerleştirildi. Yerleştirme işlemi üzerine TEM Otoyolu bir süreliğine çift yönlü trafiğe kapatıldı. TEM Otoyolu’nun Sultanbeyli bölümü kapatılarak yapılan işlemde hiçbir sorun yaşanmadı. Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, üst geçidin yerleştirilme işlemini yerinde kontrol etti. Üst geçit çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Keskin, “Üst geçit üç kirişten oluşuyor. Kirişlerin her birinin uzunluğu 41 metre. Yaya geçidimizin ortalama üç metre genişliği olacak. Bu gece E-6 yolunun Sultanbeyli bölümü kademeli olarak trafiğe kapatıldı. Bundan dolayı İstanbullulardan özür diliyoruz. Bizim için önemli bir çalışmaydı. Bundan sonra da üst geçidimizin hızla bitirilmesi için çalışmalar yürüteceğiz” dedi.

Bu Üst Geçit Engelliler için Ulaşım Kolaylığı Sağlıyor

Yeni yapılan üst geçidin tamamen engelli ulaşımına elverişli olduğunu ifade eden Keskin, “Üst geçit asansörlü şekilde tasarlandı. Engelli kardeşlerimizin de rahatça ulaşımını sağlamasını istiyoruz. Ahmet Yesevi Mahallemizde yaşayan kardeşlerimiz çalışmalar bittiğinde ilçe meydanımıza daha kolay ulaşabilecek. Projemizin hayata geçmesinde emeği olan tüm yetkililerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Bu içeriğin değişik versiyonlarına ulaşmak için Google'da "" yazarak aratabilirsiniz

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Bu Haberler Dikkatinizi Çekebilir


Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Medya Sultanbeyli Mehmet Akif Mah., Kadıköy Sk No:3, Sultanbeyli, İstanbul. 850-304-8503.