Medya Sultanbeyli Haber Yazarı Olmak İstermisiniz?
İSTANBUL
Sultanbeyli
10°
Sultanbeyli Parçalı Bulutlu
DUYURU

Sultanbeyli > Haber > Spor > U16 Ligi Kuraları Çekildi

U16 Ligi Kuraları Çekildi
Son Güncellenme :
Oylama Puanı: 4.80 / 5

U 16 Ligi kura çekimi 22 Aralık 2014′de Orhan Saka Amatörler Evi Toplantı Salonu’nda yapıldı. Kura çekiminden önce hem İstanbul Futbol İl Başkanı Yemen Ekşioğlu hem de İASKF Genel Başkanı Ali Düşmez kulüp temsilcilerine birer konuşma yaptı.
Kura çekimi sonrası gruplar şu şekilde oluştu:

1.Grup: B.Çekmece Mimarsinan, Beylikgücü, B.Çekmece Belediye, Esenyurt, Esenyurt Örnek İdman Yurdu, İstanbul Arena, Silivri Mimarsinan, Yeşilesenyurt.
2.Grup: Başakşehir, Beylikdüzü 2011, Esenyurt Acar, Fener Beylikdüzü, Gürpınar, İstanbul Beylikdüzü, Karaağaç, M.K.Paşa.
4.Grup: A.Parseller, Ayazağa Esen, Cennet Barbaros, Esenler, Esenler Turgut Reis, Güneştepe, İstanbul Bayburt, İstanbul Gümüşhane.
5.Grup: Ambarlı Işık, Bahçeşehir, Fatih Sultan Mehmet, İstanbul Kayaşehir, Merkez Kayaşehir, Sanayi Mahallesi, Seyrantepe Of, Şirinevler.
6.Grup: Akşemsettin, Aslantepe Gençlik, Cevatpaşa, Gültepe Özgençlik, Haznedar, İfa, Kartaltepe, Özyarımburgaz.
7.Grup: Balat Yeşilova, Dikilitaş, Esenyurt Gümüşhane, Gedikpaşa, İstanbul Trabzon, Muratpaşa, Okmeydanı Fetih.
8.Grup: Alibeyköy, Avcılar Gümüşpala, Beylikdüzü Demir, Beyoğlu Yeniçarşı, Filiz, Kireçburnu, Y.Güneş, Yeniufuk.
9.Grup: Kocamustafapaşa, Merter, Sultanmurat, Terazidere, Tuna, Yeniortabayır, Yeniözkartal, Zara Ekinli.
10.Grup: Beylikdüzü Gelişim, Cevizli, Çeliktepe Ümit, Kuştepe, Mecidiyeköy Tayfun, Selvi, Sümer, Yeşilpınar.
11.Grup: Ayazağa, Çağrım Marmara, Eyüp Çırçır İmar, Haznedar İdman Ocağı, Hür Gücü, İkitelli, Kanarya, Levent.
13.Grup: A.Hürriyet, Batı Trakya, Hasip Dinçsoy İ.Ö.O., İstanbul Bulancak, Küçükçekmece, Küçükköy, Nurtepe, Sultangazi.
14.Grup: Avcılar Belediye, Bolluca, Çayırbaşı, Göktürk Saray, Göktürk, Mahmutşevketpaşa, Özgen, Zabıta.
17.Grup: Bakırköy Aslan, Bezirganbahçe, İstanbul Kastamonu, Merkezefendi, R.Kavağı, Söğütlüçeşme Birlik, Talatpaşa, Zeytinburnu.
18.Grup: Altınyıldız, Avcılar Yeşilkent, Halkalı Çamlıkaltı, Simurg, Tepebağ Kültür, Y.S.Selim, Yıldırımbosna, Zeytinburnu Yeşiltepe.
21.Grup: Altınova, Bağcılar Asil Kartal, Damla, G.O.Paşa Barbaros, İstanbul Demir, İstanbul Esenler, Özalibeyköy, Sultançiftliği.
24.Grup: Akatlar, K.Yeşilova Esnaf, K.Çekmece İ.Y., Nurtepe Güneyyıldızı, Pazariçi Köprülü, Telsiz, Topkapı, Vardar.
25.Grup: Albayrak, Beşyüzevler, Hamidiye, İstanbul Gençlerbirliği, Kemerburgaz, Kocasinan, Poligon Fethiye, Sefaköy Kartal.
26.Grup: Ateştuğla, Bakırköy, Cfs Bağcılar, Haliç, Halkalı Taştepe, İstanbul Sinop, Mahmutbey, Söğütlüçeşme.
27.Grup: Arnavutköy Belediye, Fenergücü, Güneşli, Güzeltepe, Özyavuzselim, Sefaköy, Üçyüzlü, Vefa.
28.Grup: Rüzgarlıbahçe, Kurtköyspor, Sapanbağları, 1905 Maltepe Gençlik,Sitespor, Ömerlispor, Çengelköy, Bay
29.Grup: Ted İstanbul Koleji, Gülensu Spor,Kartal Çavuşoğlu, Bostancı, Yamanspor, Orhanlıspor, Yenisahra, Ataşehir Doğuş
30.Grup: Soğanlık, Çekmeköyspor, Esenkent, Soğuksuspor, Koşuyolu, Taçspor, K.Bulvarspor, Ferahspor
31.Grup: K.Cevizli G.Gücü, Balkan Yeşilbağlar, Üsküdar Salacak, Gümüşsuyu, Çakmakspor, Kavacık, Beykoz 1908, Tokatköy
32.Grup: Gülsuyu, Kaynarca, Libade, Çubuklu, Modafen, Pendik Doğan, Yenidünya Spor, Sancaktepe
33.Grup: Çamlıcaspor, Pendik Esenyalı, Kartalgücü, Beykoz Çavuşbaşı, Üsküdar İcadiye, Cevizli Anadolu, Örnek Gençlik, Ataşehir Çamoluk
34.Grup: İdealtepespor, Küçüksu Yeni Mah., Kartal Yuvası, Sancaktepe Zigana, Dudullu, Sultanbeyli Bld., İçerenköy İ.Y., Taşdelen
35.Grup: Karabekirspor, Fikirtepe Dumlupınar, Selimiye, Atalar, Şile Yıldız, Kemahspor, Bağlarbaşı, İstanbul Kartal Bld
36.Grup: Ortaçeşme, Valide Tayfun, İstanbul Altınordu, Fk 1864, Fetih Kelkit, Sultanbeyli, Yoncaspor, Kozyatağı
37.Grup: Girne Gençlik, Dolayoba, Pendik Velibaba, Anadolu Kartalları, Küçükyalı Yelken, Yakacık, Başıbüyükspor, Bay
38.Grup: Artukbey İ.Ö, İstanbul Ataşehir, Özataşehir, Paşabahçe, Adalar, Maltepe Belediye, Acıbadem Üsküdar, 1923 Esenkent
39.Grup: A.Üsküdar 1908, Karagümrük, Çatalca, G.O.Paşa, H.Edip Adıvar, İstanbul Güngören, Silivrispor, Tepecikspor, Tuzla Spor, Ümraye

Bu içeriğin değişik versiyonlarına ulaşmak için Google'da "" yazarak aratabilirsiniz

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Bu Haberler Dikkatinizi Çekebilir


Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Medya Sultanbeyli Mehmet Akif Mah., Kadıköy Sk No:3, Sultanbeyli, İstanbul. 850-304-8503.