Medya Sultanbeyli Haber Yazarı Olmak İstermisiniz?
İSTANBUL
Sultanbeyli
Sultanbeyli Parçalı Bulutlu
DUYURU

Sultanbeyli > Haber > Sultanbeyli Esnafının Bilgileri Güncelleniyor

Sultanbeyli Esnafının Bilgileri Güncelleniyor
Son Güncellenme :
Oylama Puanı: 4.73 / 5

Sultanbeyli’de yapılacak çalışmayla yaklaşık 8 bin esnafın bilgileri yenilenecek ve daha sağlıklı veriler elde edilecek. Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, “Sultanbeyli Belediyesi olarak esnafımızın ilan reklam vergisi ve çevre temizlik vergisine ilişkin mükellefiyet kayıtlarında güncelleme ve kontrol çalışması yapacağız. Bu kapsamda yapılacak çalışmada esnaflarımıza verilecek formdaki bilgilerin eksiksiz doldurulup kaşe ve imza ile onaylanarak görevli personele vermelerini rica ediyoruz” dedi. Çalışma kapsamında esnafa yönelik arşiv çalışması da yapılacağını ifade eden Başkan Keskin, işyerlerinin ve ilan reklam tabelalarının da bu kapsamda fotoğrafının çekileceğini belirtti.

Belediye Başkanımız Keskin ayrıca esnafa önemli bir de hatırlatma yaparak, “Bir hususta esnafımıza önemli bir hatırlatma yapmak istiyorum. Esnafımız işyerlerinin faaliyetini çeşitli sebeplerle sona erdirdiğinde vergi dairesine verilen kapanışın aynısını mutlaka çevre temizlik vergisi ve ilan reklam tabela vergisi için belediyemize de vermeli. İşletmesini kapattığı halde bize bilgi vermezse ilerde çevre temizlik vergisi ve ilan reklam tabela vergisi için sorun yaşanacak. Biz bu mağduriyetin olmaması için esnafımızın işletmesini kapatması durumunda bize bilgi vermesini arzu ediyoruz” diye konuştu.

Bu içeriğin değişik versiyonlarına ulaşmak için Google'da "" yazarak aratabilirsiniz

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Bu Haberler Dikkatinizi Çekebilir


Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Medya Sultanbeyli Mehmet Akif Mah., Kadıköy Sk No:3, Sultanbeyli, İstanbul. 850-304-8503.