Medya Sultanbeyli Haber Yazarı Olmak İstermisiniz?
İSTANBUL
Sultanbeyli
Sultanbeyli Parçalı Bulutlu
DUYURU

Sultanbeyli > Haber > Sultanbeyli Halk Eğitim Müdürlüğüne Yeni Atama

Sultanbeyli Halk Eğitim Müdürlüğüne Yeni Atama
Son Güncellenme :
Oylama Puanı: 4.58 / 5

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSMEK Anadolu Yakası Bölge Sorumluluğundan Sultanbeyli Halk Eğitim Müdürlüğüne  Müdür V.  olarak Süreyya Aydın atandı.  1968 Giresun Şebinkarahisar Duman Köyü doğumlu. İlkokulu Duman Köyü ilkokulunda, ortaokulu Şebinkarahisar İmam Hatip Lisesinde, Liseyi ise Şebinkarahisar Lisesinde tamamladı. 1989′da Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesini bitirdi. Aynı yıl Ordu Ünye’de öğretmenliğe başladı. Milli Eğitim Bakanlığında 10 yıl öğretmenlikten sonra istifa ederek, özel okullarda öğretmenlik ve idarecilik yaptı. 2007 yılında Kardelen Çiçeği Anaokulunu açtı. Kardelen Çiçeği Anaokulunun kuruculuğunu yürütmektedir. Çeşitli vakıf, dernek ve sivil toplum kurumlarında yöneticilik yaptı. Çocuklara yönelik hikaye, şiir ve eğitim çalışmaları yapmaktadır. Çalışmaları çeşitli dergi ve kitaplarda yayınlanmaktadır. 1989 yılından bu yana İstanbul Sultanbeyli’de oturmaktadır.  Evli ve 5 çocuk babasıdır.

 

Bu içeriğin değişik versiyonlarına ulaşmak için Google'da "" yazarak aratabilirsiniz

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Bu Haberler Dikkatinizi Çekebilir


Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Medya Sultanbeyli Mehmet Akif Mah., Kadıköy Sk No:3, Sultanbeyli, İstanbul. 850-304-8503.