Medya Sultanbeyli Haber Yazarı Olmak İstermisiniz?
İSTANBUL
Sultanbeyli
Sultanbeyli Parçalı Bulutlu
DUYURU

Sultanbeyli > Haber > Sultanbeyli’de Okullar Öğrecilerini Bekliyor

Sultanbeyli’de Okullar Öğrecilerini Bekliyor
Son Güncellenme :
Oylama Puanı: 4.41 / 5

2014-2015 eğitim öğretim yılının başlamasına yaklaşırken; Sultanbeyli’deki okullar  da öğrencilerini karşılama hazırlıklarını neredeyse bitirdi.

Ülkemizin her köşesinde olduğu gibi Sultanbeyli’deki okullarda 2014-2015 eğitim döneminde öğrencilerini karşılamaya hazırlanıyor. İlçede bulunan okullar gerekli çalışmaları günler öncesinden yaptı. Sultanbeyli Belediyesi tarafından okul bahçeleri temizlendi, lavabolar ve yeşil alanlar titizlikle ilaçlandı. Öğrencilerin temiz bir ortamda eğitim yılını karşılamaları için tüm çalışmalar yapıldı.

2014-2015 eğitim öğretim dönemiyle ilgili açıklama yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Çağlar, “Yeni eğitim dönemiyle ilgili hazırlıklarımızı yaptık. Eğitim öğretim dönemine eksiksiz başlamak istiyoruz. Okullarımıza belediyemiz elinden geldiği kadar destek veriyor. Yeni okullar için arsalar oluşturuyor. Sultanbeyli’nin eğitim çıtasını yükseltmek için gerekli tüm gayretleri gösteriyor. Belediye Başkanımıza ve ekibine teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

“Bizim İçin Öğretmenlerimiz Çok Önemli”

Okulların eğitim düzeyinin son yıllarda yapılan çalışmalarla bir hayli yükseldiğini kaydeden Çağlar, “İstanbul’un diğer ilçelerindeki okullarla bizim okullarımızın verdiği eğitimde fark yok. Öğretmenlerimiz velilerimiz gayret gösteriyor. Tüm çabamızı öğrencilerimizin iyi yetişmesi yönünde harcıyoruz” dedi. Sultanbeyli’nin yeni okullara ihtiyacı olduğunu belirten Çağlar, yeni eğitim öğretim yılında öğrencilerine ve öğretmenlerine başarılar diledi. Sultanbeyli’deki en büyük şansın öğretmenler olduğunu söyleyen Çağlar, “Öğrencilerimi seviyorum. Onların öğretmenlerimizin sözlerinden çıkmamalarını istiyorum. Bilsinler ki her şey onlarda bitiyor. Öğrenci istedikten sonra her şeyi başarabilir. Bol bol kitap okusunlar. Kendilerine ve öğretmenlerimize yeni eğitim döneminde başarılar diliyorum. Onların her zaman yanında olduğumuzu bilmelerini istiyorum” şeklinde konuştu.

Bu içeriğin değişik versiyonlarına ulaşmak için Google'da "" yazarak aratabilirsiniz

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Bu Haberler Dikkatinizi Çekebilir


Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Medya Sultanbeyli Mehmet Akif Mah., Kadıköy Sk No:3, Sultanbeyli, İstanbul. 850-304-8503.