Medya Sultanbeyli Haber Yazarı Olmak İstermisiniz?
İSTANBUL
Sultanbeyli
Sultanbeyli Parçalı Bulutlu
DUYURU

Sultanbeyli > Kent Meydanı > Kamu Binaları > Sultanbeyli Kültür Merkezi

Sultanbeyli Kültür Merkezi
Son Güncellenme :
Oylama Puanı: 4.63 / 5

Avrupa Kültür Başkentliği sürecinde, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin; İstanbul’a kazandırdığı Sultanbeyli Kültür Merkezi’nin açılışı Mart 2010′da yapıldı. Sultanbeyli ve yakın çevresinde ikamet eden İstanbulluların kültürel ve sanatsal beklentilerine cevap verme amacıyla hizmete açılan Kültür Merkezi’nde, ulusal ve uluslar arası müzikaller, sahne gösterimleri, kongreler tertip edilmekte olup bu çerçevede İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Kültür Müdürlüğü tarafından çeşitli konserler, çocuk oyunları, seminerler ve sergiler bölge sakinleriyle buluşturulmaktadır. Sultanbeyli Kültür Merkezi’nde 553 kişilik sahne düzenli salonun yanısıra, bir sergi salonu ve 800 kişilik bir galerili kokteyl salonu yeralmaktadır.

Adres : Abdurrahman Gasi Mah. Belediye Cad. Sultanbeyli
Telefon : +90 216 496 36 80
Koltuk Kapasitesi : 553

Sultanbeyli Kültür Merkezi Nerede Harita

Bu içeriğin değişik versiyonlarına ulaşmak için Google'da "" yazarak aratabilirsiniz

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap


Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Medya Sultanbeyli Mehmet Akif Mah., Kadıköy Sk No:3, Sultanbeyli, İstanbul. 850-304-8503.