Medya Sultanbeyli Haber Yazarı Olmak İstermisiniz?
İSTANBUL
Sultanbeyli
Sultanbeyli Parçalı Bulutlu
DUYURU

Sultanbeyli > Kimdir? > Hacı Abdullah Uçan

Hacı Abdullah Uçan
Son Güncellenme :
Oylama Puanı: 4.91 / 5

Hacı Abdullah Uçan; dünyaya 1978 yılında İstanbul’da gözlerini açtı. İlk, orta ve lise tahsilini doğdu yer olan İstanbul‘da tamamladı. Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik – Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği’ni bitirdi. Aynı bölümde Deprem Mühendisliği alanında yüksek lisansını tamamlayan Uçar; 6 yıl Karadeniz Teknik Üniversitesinde öğretim elemanı olarak çalıştı, İnşaat Mühendisliği bölümünde çeşitli dersler verdi. Bir çok dergi ve bilimsel kongrelerde çalışmaları yayınlandı. 2006 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesine naklen atama yolu ile geçiş yaptı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İmar Müdürlüğü’nde Bölge Mühendisliği, Bölge Şefliği, İmar Müdür Yardımcılığı ve vekaleten İBB İmar Müdürlüğü görevlerinde bulundu. İstanbul ilinin imar işleri ile ilgili mevzuatını oluşturan ‘İstanbul İmar Yönetmeliği’ hazırlık çalışmalarında bulundu. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi‘ni bitirerek ikinci lisans eğitimi tamamladı ve şu anda Deprem Mühendisliği ‘Depreme Dayanıklı Yapı Tasarımı’ konusunda doktora çalışmaları devam etmekte. Sultanbeyli Belediyesi Teknik Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Hacı Abdullah UÇAN, evli ve 2 çocuk babası.

Bu içeriğin değişik versiyonlarına ulaşmak için Google'da "" yazarak aratabilirsiniz

Yorumlar

Bu Yazıya 1 Yorum Yapılmış

  • Furkan deniz 08.10.2016 Cts 1:47:15

    Feto destekçisi Eyüp Ayaz in Oğlu hatıra ve proje ofisi actirarak Ortak iş yapıyor . Tüm Fetocularin inşaatlarini buraya yönlendirip uygunsuz kaçak insaatlere izin veriyorlar acayip bir tezgah inşaallah Rabbim tezgahlarıni gün yüzüne cikarip Yüce Adalete hesap verirler . Sultanbeyli zabıta Mudurude bu tezgah in için de . Oyununuz gün yüzüne belgeler ile çıkacak az kaldı . Tüm Feto cular hesap verecek insaAllah.

Yorum Yap


Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Medya Sultanbeyli Mehmet Akif Mah., Kadıköy Sk No:3, Sultanbeyli, İstanbul. 850-304-8503.