Medya Sultanbeyli Haber Yazarı Olmak İstermisiniz?
İSTANBUL
Sultanbeyli
21°
Sultanbeyli Güneşli
DUYURU

Sultanbeyli > Haber > Manşet > Sultanbeyli Devlet Hastanesi’nde Yangın Tatbikatı

Sultanbeyli Devlet Hastanesi’nde Yangın Tatbikatı
Son Güncellenme :
Oylama Puanı: 4.82 / 5

Sultanbeyli Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü;  Sultanbeyli Devlet Hastane’sinde yangın ve arama kurtarma tatbikatları gerçekleştirdi. Yapılan tatbikatta olası bir yangında neler yapılması gerektiği anlatıldı.
Sultanbeyli Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü; hastanemizde yangın ihtimaline karşı Devlet Hastanesi çalışanları ile beraber yangın tatbikatı yaptı. Hastanede çıkabilecek yangın ihtimaline karşı personeller bilgilendirildi.

Hastane bahçesinde benzin yardımıyla yakılan ateş de önce itfaiye ekipleri daha sonra da hastane personelleri tarafından söndürüldü. Bu sırada personellere yangına müdahale ve yangın söndürme cihazları hakkında bilgiler verildi. Tatbikat çevredeki meraklı gözler tarafından ilgi ve heyecanla karşılandı.

Tatbikatın sona ermesinden sonra çevredeki izleyicilere ve personele yangın anında yapılması gerekenler, alınacak tedbirler ve yangın söndürme metotları anlatılarak tatbikatı sonlandırdılar.

 

Bu içeriğin değişik versiyonlarına ulaşmak için Google'da "" yazarak aratabilirsiniz
Sultanbeyli Haber Avatar

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Bu Haberler Dikkatinizi Çekebilir


Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Medya Sultanbeyli Mehmet Akif Mah., Kadıköy Sk No:3, Sultanbeyli, İstanbul. 850-304-8503.