Medya Sultanbeyli Haber Yazarı Olmak İstermisiniz?
İSTANBUL
Sultanbeyli
Sultanbeyli Parçalı Bulutlu
DUYURU

Sultanbeyli > Video > Sultanbeyli’de Bomba İmha Videosu

Sultanbeyli ve Maltepe’de bomba ihbarı üzerine harekete geçen bomba imha ekipleri; çevrede güvenlik şeridi oluşturarak bomba ve şüpeli paketi böyle imha etti.

Maltepe Fındıklı Mahallesi’nde çöp konteynırın üzerine bırakılan şüpheli çanta ihbarını alan polis olay yerine gelerek geniş güvenlik önlemi aldı. Bunun üzerine olay yerine bomba imha ekipleri sevk edildi. Uzman ekipler hazırlıklarının tamamladıktan sonra özel kostümlerini giyerek çantaya fünye yerleştirdi. Kontrollü şekilde fünyeyle patlatılan çantanın boş çıkmasıyla çevredeki vatandaşlar rahat bit nefes aldı.

Aynı saatlerde bir şüpheli paket ihbarı da Sultanbeyli’den geldi. İhbar üzerine olay yerine intikal eden polis bölgede geniş güvenlik önlemi alarak durumu bomba imha ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen ekip hazırlığını tamamlayarak paketin yanına yaklaştı. Paketi inceleyen uzman ekip boş olduğunu belirledi. Bu sırada çevrede tedirgin gözlerle olayı izleyen vatandaşlar şüpheli paketi inceleyip boş olduğunu belirleyen uzman ekibi alkış yağmuruna tuttu. Paketin boş çıkmasıyla ekipler olay yerinden ayrıldı.

Kaynak : http://www.medyasultanbeyli.com/haber/manset/sultanbeylide-bomba-ihbari.html

Bu içeriğin değişik versiyonlarına ulaşmak için Google'da "" yazarak aratabilirsiniz

Paylaş

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap


Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Medya Sultanbeyli Mehmet Akif Mah., Kadıköy Sk No:3, Sultanbeyli, İstanbul. 850-304-8503.